Bieda i Wirus w Kenii

Drodzy Przyjaciele! Nie możemy powstrzymać naszej radości i ogromnej wdzięczności za to, że DZIĘKI WAM udało się nam zebrać sporą sumę na pomoc mieszkańcom Kenii w czasie pandemii i powodzi.
118.01% uzbierane
47 205.32 zł wpłaconych z 40 000.00 zł
307 wpłacających
Zabiórka zakończona

ZNOWU SIĘ UDAŁO! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspomóc osoby w Kenii, które bardzo mocno dotknięte są ograniczeniami w czasie pandemii wirusa. Wiemy, że łatwiej pomagać tym, których się zna i którzy są blisko nam. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za wasze ofiarne serca i otwarte dłonie wobec osób żyjących kilka tysięcy kilometrów od nas, których najprawdopodobniej nigdy w życiu nie spotkacie!

Wasza pomoc już dociera do najbardziej potrzebujących. Zebrane pieniądze już docierają do naszych oazowiczów, którzy sami są w trudnej sytuacji albo są w stanie pomóc nam pomagać w swoich rejonach. Vero odwiedza rodziny w slumsach w swojej parafii w Nairobii, Rose gotuje ciepły posiłek dla chłopców ulicy w Meru, Stephen przygotował paczki żywnościowe dla ponad 70 seniorów z którymi współpracuje w rejonie Tiganii, ks. Charles i ks. Jamesio pomagają rodzinom dotkniętym powodzią w ich diecezji nad Jeziorem Wiktorii. Pomoc idzie w świat! I TO WŁAŚNIE DZIĘKI WAM!

 

Oczywiście potrzeby nadal są ogromne, szczególnie wśród powodzial, gdzie setki ludzi zostali bez domów, ale też bez jedzenia, koców, ubrań. Gdybyście chcieli ich jeszcze wspomóc, to zapraszamy:

Stowarzyszenie Ruchu Światło-Życie

Krościenko nad Dunajcem

52 1240 1574 1111 0010 9064 6190

z dopiskiem: Cele statutowe – pomoc w czasie wirusa